Прийом замовлень онлайн 24/7

Прийом дзвінків з 10 до 19

Кошик0

Дисконтна програма

Умови проката слінгів
Не секрет, що на сьогоднішній день існує величезна безліч різних переносок для дітей. Всі вони покликані зняти навантаження при носінні дитини з маминого хребта і звільнити мамині руки. Припустимо, Ви зупинили свій вибір на слінг-шарфі, але у Вас цілком закономірно виникли питання. А який саме слінг вибрати? Чи сподобається малюкові в слінгу? Впораєтеся Ви з намотуванням? Наскільки зручно гуляти зі слінгом і робити домашні справи?

Саме для того, щоб ближче познайомити Вас зі слінгом і розвіяти сумніви, а також, якщо слінг-шарф потрібен Вам лише на деякий час (наприклад, для поїздки), ми можемо запропонувати послугу «Прокат слінгу». Ви зможете взяти слінг на кілька днів (від тижня до місяця), користуватися ним на свій розсуд, щоб зрозуміти на практиці чи підходить Вам і малюкові слінг і який саме.

Для того, щоб взяти слінг на прокат Вам необхідно ознайомитися з «Умовами прокату» і зв'язатися з нами.

Всі умови, ціни, терміни, а також фактична сума, отримана від клієнта - фіксуються в Договорі прокату в письмовому вигляді безпосередньо в магазині або при кур'єрському доставленні (в разі доставлення, кур'єр є офіційним представником і уповноважений вести всі розрахунки з клієнтом; послуги кур'єра оплачуються окремо, згідно з чинними тарифами). Датою початку прокату вважається день укладення договору.
Вхід в кабінет
Каталог
Наші магазини
Закрити