Возврат и обмен товара

Обмін і повернення товару

Якщо товар не підійшов або має виробничий брак - ми обміняємо його на будь-який інший або повернемо гроші.

Повернення / обмін товару можливий протягом 14 днів з дня покупки.


Повернення / обмін товару проводиться:
(ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»)

  1. якщо він не був у вжитку;
  2. збережений товарний вид (відсутні плями, зачіпки, заломи і вм'ятини);
  3. збережена цілісність етикеток, бірок, ярликів, оригінальної упаковки;

 

Разом з тим п.4.8 Порядку застосування РРО (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1616-13) встановлено, що при поверненні товару вартістю понад 100 грн. працівник суб'єкта підприємництва, який здійснює розрахунки (інша матеріально відповідальна особа), повинен скласти акт, в якому зазначаються дані документа, що встановлює особу покупця, який повертає товар.

  1. паспорт та ідентифікаційний код.
  2. якщо товар, що повертається сплачений через термінал, то карта банку, з якого була проведена оплата і чек.

 

Якщо Ви візуально оцінили виріб і зрозуміли, що воно Вам не підходить або відчули дискомфорт в процесі примірки, повідомте нам про це і ми вирішимо проблему разом.

 

Для одягу та верхнього трикотажу можливий обмін або повернення грошей.
Для нижньої білизни, купальників і панчішно-шкарпеткових виробів можливий лише обмін.

Не підлягають обміну та поверненню предмети особистої гігієни (підгузники, поглинаючі пелюшки), дитячі товари (соски, пляшки, молоковідсмоктувачі).

 

Обмін спідньої білизни, купальників, панчішно-шкарпеткових виробів.
Обмін корсетних виробів, нижньої білизни, купальників і панчішно-шкарпеткових виробів заборонений законодавством України (див. постанову Кабінету Міністрів), ми розуміємо складність вибору товарів, тому обміняємо неподошедшую речі без проблем. Наступні товари приймаємо тільки в нерозпечатаній упаковці, тобто якщо Ви просто передумали, чи не приміряючи покупку:

  1. колготки;
  2. панчохи;
  3. корегуюча білизна.

Нижня білизна і купальники, ми рекомендуємо приміряти на своє білизна, поки Ви не переконаєтеся, що товар підходить. Тільки після того, як Ви вирішили його залишити, можна видалити етикетки і бирки.

Список товарів не підлягають поверненню http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF

На товари, представлені в магазині дається гарантійний термін 3 дні.

 

Схема повернення / обміну товару, купленого через роздрібні магазини:

Варіант 1: Виклик кур'єра (120 грн), який приїжджає, забирає \ обмінює товар і повертає гроші в разі потреби. Зверніть увагу! Повернення грошей проводиться тільки за товар. Оплата кур'єрської доставки; не повертається!

Вариант 2: Приїжджаєте в той магазин, в якому зробили покупку і повертаєте \ обмінюєте товар.

 

Схема повернення \ обміну товару, купленого через інтернет-магазин:

Варіант 1: Виклик кур'єра (120грн), який приїжджає, забирає \ обмінює товар і повертає гроші в разі потреби. Зверніть увагу! Повернення грошей проводиться тільки за товар. Оплата кур'єрської доставки; не повертається!

Варіант 2: Приїжджаєте в магазин зручний вам і повертаєте товар, в цьому випадку обов'язково попередньо узгодити день і магазин для повернення.

Зверніть увагу! Якщо сума Вашого замовлення була від 1500 грн (тобто Доставка була безкоштовна), то при поверненні / обміні сума замовлення перераховується і якщо остаточна сума складе 1499 грн і менше, то Ви оплачуєте доставку за початкове замовлення. Доставка за приїзд кур'єра для повернення / обміну оплачується згідно п. 1., якщо не було обумовлено інших умов в індивідуальному порядку.

Інакше кажучи, за кожну доставку кур'єр отримує оплату. При замовленні понад 1500 грн доставку оплачує кур'єру магазин, як знижки для клієнта. Якщо немає продажу на цю суму, значить немає цієї опції і доставку оплачує клієнт. Просимо не брати товар "нє глядя", а переглянути при кур'єрі і прийняти рішення про покупку або повернення замовлення, це заощадить ваш час і зменшить витрати.

Варіант 3: При поверненні або обмін товару, відправленого транспортними компаніями, вартість доставки оплачується покупцем. Гроші при поверненні перераховуються на банківську карту після отримання нами товару.
Зверніть увагу! Якщо сума Вашого замовлення була від 1500 грн (тобто Доставка була безкоштовна), то при поверненні / обміні сума замовлення перераховується і сума первинної безкоштовної доставки віднімається від суми повернення. Кошти повернуться до покупця на банківську картку протягом 5 банківських днів з моменту отримання магазином.

Вход в кабинет
Каталог
Наши магазины
Закрыть